اسلایدهای کارگاه یک‎روزه «مبانی مقاله‎نویسی»، با تمرکز بر نوشتن مقالات غیرعلمی-پژوهشی در موضوعات حسابداری و مرتبط، مدرس: محسن قاسمی، دبیرکل انجمن حسابداران خبره ایران و عضو هیئت تحریریه مجله حسابدار

نخستین نوبت این کارگاه با تمرکز بر نوشتن مقالات غیرعلمی-پژوهشی با موضوعات حسابداری و مرتبط به صورت یک‎روزه در چهار نشست 90 دقیقه‎ای (مجموعاً 6 ساعت) در روز جمعه 6 مرداد 1396 در محل مرکز آموزش حسابداران خبره (PACT) برگزار شد. با توجه به پیگیری‎های متعدّد و مکرّر علاقه‎مندانی که موفق به حضور در این کارگاه نشدند، مقرر شد نوبت‎های بعدی این کارگاه در روزهای غیرتعطیل و در محل دفتر انجمن حسابداران خبره ایران برگزار شود. اطلاعات تکمیلی در این ارتباط متعاقباً از طریق وبگاه انجمن (www.iica.ir) و کانال رسمی انجمن در تلگرام (t.me/iica_ir) منتشر خواهد شد.

نکته مهم: با توجه به اختلاف دیدگاه‎هایی که درباره دستور خطّ فارسی بین صاحب‎نظران زبان و ادبیات فارسی وجود دارد، در این کارگاه «دستور خطّ فارسی»، مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسی، چاپ چهاردهم، 1394، مبنا قرار داده شده است. از این رو،عدم رعایت بسیاری از مواردی که در اسلایدهای فوق ذکر شده است لزوماً به معنی غلط بودن نیست؛ بلکه به جهت یک‎شکل شدن خطّ فارسی در نوشته‎های مختلف، توصیه می‎شود از دستور خطّ فارسی مصوب فرهنگستان زبان و ادب فارسی پیروی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.